Debet van Saskia Noort: het vervolg op De Eetclub

Het is inmiddels geloof ik tien geleden dat Saskia Noort furore maakte met haar boek De Eetclub
Tien jaar later is er het vervolg op de eetclub: Debet.
Eetclub en Debet
Ik heb destijds de Eetclub gelezen, maar wist nauwelijks meer waar het over ging. Het hielp een beetje dat ik twee jaar geleden of zo de de film van De Eetclub nog heb gezien. Daardoor herkende ik vaag de karakters in Debet.
Debet is meer een zedenschets dan een literaire thriller
Hoewel er wel enigszins sprake is van een mysterie/geheimzinnige plot biedt Debet als thriller weinig spannends. De reden dat ik Debet leuk vond om te lezen, is vanwege het beeld dat Saskia Noort schildert van de moderne veertiger!
Toen ik de Eetclub las, had ik de leeftijd van de hoofdpersonen. En nu weer! Dat maakte dat ik extra benieuwd was naar hun ervaringen. Net als zij zat ik destijds in de kleine kinderen, en net als zij zit ik nu in de pubers.
Maar daar houden de overeenkomsten op. Ik was nooit zo succesvol als zij toen ik dertig was, en ik loop al helemaal niet de hele dag rosé te drinken in groepsverband.
Kijkje in een andere wereld
Boek trailer van Debet
Debet Saskia Noort film?
Conclusie over De Eetclub deel 2 oftewel Debet van Saskia Noort
Praktische informatie over Debet
Debet is voor 11,- te koop bij bol.com De Eetclub kun je daar al voor een tientje kopen.
grappig,om precies te lezen,wat ik zelf van de Eetclub dacht, voor mij overigens een reden om niet aan Debet te beginnen
Hij staat wel op mijn ereader, ben er alleen nog niet aan begonnen. De eetclub vond ik ook niet heel erg bijzonder, dus ben heel benieuwd wat ik van deze vind want ik ga hem wel lezen.
groetjes,
Janneke
Erg oppervlakkig vondst ik de eetcultuur en inderdaad geen reden om het vervolg te lezen.
Het is een makkelijk leesbaar boek vond ik. Je leest het zo in een middagje uit. Maar een literaire thriller zou ik het niet willen noemen!