De achtste doodzonde

de achtste doodzonde
Rebecka Aldens boek De achtste doodzonde is wat je noemt een 'wilde rit'.

Er zitten meer twist en turns in dan in zo'n moderne vinexwijk waar geen hond de weg kan vinden.

En het zijn de verrassingen die dit boek de moeite waard maken.

De achtste doodzonde: het verhaal

De achtste doodzonde vertelt het verhaal van de succesvolle Nora. Nadat ze bijna dodelijk verongelukte, gaf ze haar leven een andere wending en werd een zelfhulpgoeroe.

Dat is wel hard werken!

Zo moet Nora voortdurend actief zijn op social media en haar image bewaken.

Maar dan krijgt ze een nieuwe buurvrouw. En vanaf dat moment komt Nora in een neerwaartse spiraal. Haar succesvolle masker glipt steeds verder naar beneden totdat ze compleet ontredderd overblijft.

De achtste doodzonde: Saskia Noort maar dan 10x beter

Het verhaal, de setting en de stijl van schrijven deden me regelmatig aan de boeken van Saskia Noort en Esther Verhoef denken. Ook daarin spelen vrouwen met een gezin en een op zich gewoon leven de hoofdrol.

Maar Rebecka Aldens tilt de boel naar een heel nieuw niveau met haar plotwendingen. En dat is maar goed ook, want ergens is het verhaal best saai.

Het wordt enkel gered door de verrassingen.

Waarbij ik zeker de twist aan het eind niet zag aankomen.

En daar houd ik van.

Conclusie: De achtste doodzonde

De achtste doodzonde is de zoveelste psychologische thriller over een vrouw en moeder die een gezin heeft en waarbij vervolgens van alles mis gaat. Maar Rebecka Alden weet nét wat meer te verrassen met haar plot twists dan de gemiddelde thriller schrijfster.
Dus al met al geef ik De achtste doodzonde daarom een 8.

Prima boek, dat lekker wegleest, en je aan het eind weet te verrassen.

N.B. Er zijn officieel 7 doodzondes!

Praktische informatie over De achtste doodzonde

De achtste doodzonde was te koop bij bol.com, maar er staat nu bij dat het boek niet meer beschikbaar is. Ook bij amazon.nl hebben ze het boek niet. Je kunt het boek wel gewoon vinden bij de bibliotheek en

de achtste doodzonde

Op bol.com vind je wel het boek Zwarte zeilen van Rebecca:

rebecka edgren alden

P.S.
Houd je van psychologische thrillers van Nederlandse bodem? Lees dan ook mijn review van Facade van Esther Verhoef.

Leestip

Huisje boompje beest

Vergelijkbare berichten

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *