Je eigen kinderverhalen bundelen?
Zelf een boek uitgeven? Het is mogelijk! |
Lees jij je kind een verhaaltje voor, voor het slapen gaan? Of misschien wel overdag?
De meeste ouders lezen voor uit een kinderboek. Maar er zijn er ook die zoveel fantasie hebben dat ze hun eigen kinderverhalen vertellen.
Ben jij ook gezegend met een rijke fantasie? En vertel jij je kind zelfbedachte verhaaltjes? Grote kans dat je dan wel eens hebt gedacht:
'Zou het niet leuk zijn om mijn kinderverhaaltjes te bundelen?'
Maar hoe pak je dat aan?
Lees hier onder wat je mogelijkheden zijn!
Je eigen kinderverhalen bundelen: je opties
1. De klassieke uitgeverij
De meest bekende optie is je manuscript opsturen naar een uitgeverij. De truc is om de juiste uitgeverij te kiezen. Dat doe je door jezelf de volgende vragen te stellen:
- Onder wat voor genre vallen mijn kinderverhalen?
- Voor welke leeftijdsgroep zijn mijn kinderverhalen geschikt?
- Welke uitgeverij geeft boeken uit die lijken op mijn mogelijke boek?
2. De self-publishing uitgeverij
3. Je boek helemaal zelf uitgeven
Voorbeelden van ouders die hun eigen boek uitbrachten
En wist je dat de schrijver van de Tomas de stoomlocomotief boeken, de Britse predikant Wilbert Vere Awdry, ook begon als een vader die verhaaltjes vertelde aan zijn zoon?
Dus droom jij van je eigen kinderboek? Weet dan dat anderen je succesvol zijn voorgegaan. Het ís mogelijk!
Succes!
Lees ook: Leesplekken, hoe en waar lees jij?